Ośrodek Leczenia Uzależnień „Virtus” w miejscowości Białystok to placówka nastawiona na kompleksowe leczenie alkoholizmu oraz innych uzależnień. Naszym Pacjentom zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług oraz współpracę przebiegającą w atmosferze wzajemnego szacunku, a także dyskrecji.

Profesjonalny detoks

Pierwszy krok do zerwania z uzależnieniem od alkoholu to odtrucie alkoholowe zwane inaczej detoksem. Podstawowe cele profesjonalnego detoksu to ustabilizowanie biochemicznych funkcji organizmu, a także zniwelowanie negatywnych skutków odstawienia alkoholu. Najczęściej spotykane dolegliwości związane z abstynencją to bezsenność, mimowolne drgawki, nerwice, psychozy, a nawet halucynacje i padaczka alkoholowa. Detoks pod okiem specjalistów pozwoli nam na złagodzenie skutków przebiegu odtrucia, a tym samym zwiększy nasze szanse na wyleczenie choroby alkoholowej.

Wsparcie specjalistów

Bez względu na poziom zaawansowania leczenia alkoholizmu zapewniamy Państwu kompleksowe wsparcie specjalistów z zakresu psychologii, psychiatrii, terapii uzależnień, a także psychoterapii. Wieloletnie doświadczenie i liczne certyfikaty pozwalają na zrozumienie potrzeb, obaw i motywacji osób chorych.  Lata praktyki wskazują, że każdy człowiek jest inny, a przyczyn popadania w alkoholizm jest wiele. Czasami jest to traumatyczne dzieciństwo, poczucie bezużyteczności, niska samoocena, a niekiedy brak pewności siebie i motywacji do uporządkowania swojego życia. We współpracy z Państwem spróbujemy spojrzeć w głąb duszy, tak, aby dobrany sposób leczenia alkoholizmu nie tylko był skuteczny, ale i odpowiadał Państwa oczekiwaniom.

Odwaga, by wyjść z nałogu

Być może nadszedł moment, w którym ktoś z Państwa zapragnął zmienić swoje życie na lepsze – wyleczyć alkoholizm, rzucić palenie, uśmiechnąć się po raz pierwszy od wielu lat. Z chęcią pomożemy Tobie w osiągnięciu wyznaczonego celu. Usługi detoksu oraz terapię uzależnień realizujemy na terenie Białegostoku, ale współpracujemy także z mieszkańcami Łomży, Suwałk, Hajnówki i innych.

Jeśli są Państwo zainteresowani leczeniem alkoholizmu dla siebie lub osoby bliskiej, zachęcamy do kontaktu z recepcją. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z przygotowaniem, realizacją i potencjalnymi efektami terapii uzależnień. Zapraszamy.