Leczenie uzależnień nie może przebiegać w atmosferze wstydu, stygmatyzacji i cierpienia. Wierzymy, że najważniejsze jest wzajemne zaufanie, a w pracy codziennej należy dołożyć wszelkich starań, aby proces odwyku był jak najmniej bolesny, a droga do celu możliwie najprostsza i pozbawiona wybojów. Nasz doświadczony zespół już od lat postępuje zgodnie z tymi zasadami.

Historia naszej placówki

NZOZ Virtus to Ośrodek Leczenia Uzależnień z Białegostoku, który przed wieloma laty powstał na bazie gabinetu lekarskiego. Prowadziliśmy go w latach 1993-1998.
Początkowo mieściliśmy się przy ul. Upalnej, obecnie posiadamy własny budynek przy ul. Antoniuk Fabryczny. Przychodnię wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt, a podczas aranżacji zadbaliśmy, aby wnętrza sprzyjały wzmacnianiu atmosfery zaufania i relaksu.

Mamy wysokie kwalifikacje

W naszym zespole znajdują się wyłącznie lekarze z bogatym doświadczeniem o ugruntowanej wiedzy z zakresu medycyny i psychologii. Nas personel to osoby utalentowane, z podejściem pełnym empatii i życzliwości dla pacjentów. Dzięki temu każdy z nas pomógł już wielu chorym.

Zatrudniamy:

  • fachową kadrę medyczną w dziedzinie psychiatrii,
  • doświadczonych psychologów, profesjonalnie prowadzących terapie indywidualne i grupowe,
  • wykwalifikowany personel pielęgniarski,
  • certyfikowanych specjalistów z zakresu uzależnienia i współuzależnienia od alkoholu,
  • certyfikowanych terapeutów z zakresu leczenia zespołu stresu pourazowego PTSD nowoczesną metodą przedłużonej ekspozycji (PE).

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.